Szkolenia

Wentylacja mechaniczna bez tajemnic? To możliwe! W trosce o komfort naszych klientów organizujemy specjalne szkolenia, które rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości i pomogą w codziennej pracy.

Doświadczona kadra pracowników prowadzi szeroki zakres szkoleń, na których omawiana jest tematyka grzewcza. Przekazujemy informacje od podstaw funkcjonowania rekuperacji i zasad działania gruntowych wymienników ciepła (GWC), po skomplikowane przypadki instalacji systemów GWC. Zajęcia przygotowane są w taki sposób, aby poszerzały wiedzę merytoryczną uczestników, ale przede wszystkim przygotowywały pod kątem praktyki stosowania. Opracowane przez nas rozwiązania należą do najnowocześniejszych na rynku, dlatego zależy nam na szczegółowym przekazaniu wiedzy koniecznej do wdrażania systemów w budownictwie.

Szkolenia adresowane są do szerokiej grupy odbiorców. Prezentowany materiał w szczególności zainteresuje wykonawców, projektantów i architektów. Spotkania szkoleniowe odbywają się w siedzibie firmy Ground-Therm, ale na życzenie naszych klientów prowadzimy również zajęcia wyjazdowe.