Kim jesteśmy

Firma Ground-Therm jest jednym z wiodących polskich producentów systemów wentylacyjnych dla budynków mieszkalnych oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej. Promujemy nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne technologie wspomagane m.in. przez wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Opracowaliśmy własny system dystrybucji powietrza, składający się
z kilkunastu plastikowych modułów, z których można zbudować dowolny układ rozprowadzania powietrza. System ten, pod handlową nazwą VENTIFLEX® PLUS został przez nas opatentowany w 2013 roku (patent nr 405120).

Zastosowana przez nas w produkcji modułów, technologia mikro-srebra, zapewnia skuteczną ochronę przed rozwojem bakterii i grzybów.

Obecnie koncentrujemy się na wytwarzaniu systemów wentylacyjnych dla budynków energooszczędnych oraz tzw. rozwiązań pasywnych, które stanowią przyszłość branży budowlanej. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym innowacyjnym technologiom będą mogli Państwo w swoich domach oddychać świeżym i zdrowym powietrzem, a ponad to zmniejszyć koszty ogrzewania i poprawić komfort życia.

Nasza wykwalifikowana kadra oraz zespół doradców – szkoleniowców gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.

 

MISJA

Naszą misją jest uzyskać dobrą atmosferę w każdym domu poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które umożliwią poprawę komfortu użytkowania domów i mieszkań oraz zmniejszą ich zapotrzebowania na energię grzewczą.

Naszym priorytetem jest zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza w domach mieszkalnych, przy zastosowaniu w pełni kontrolowanej wentylacji mechanicznej.

Stale rozwijamy naszą ofertę produktową, gwarantując jednocześnie, uzyskanie efektu ekonomicznego i ekologicznego całej inwestycji.